• 03 May, 2021

  • By, Admin

VOIP IP Telefonu Hizmetleri


Mekrotik size İnternet üzerinden çalışan VOIP sanal telefon numarası hizmetleri sağlar

IP üzerinden çalışan ve herhangi bir bağlantıya veya cihaza ihtiyaç duymayan numaralardır.

Mobil, bilgisayarlar veya İnternet bağlantı noktası olan sabit bir telefon cihazı aracılığıyla bir uygulama üzerinden çalışır.

Sadece her zaman bağlı bir internete ihtiyacınız var

Bu hizmet, çok sayıda çalışanı olan ve entegre bir müşteri hizmetleri merkezi kurmak isteyen ticari şirketler için mükemmeldir.

Her yerden ve her ülkeden uzaktan çalışan sanal bir telefon hattı isteyenler için de iyidir.Bu hatların çalışabilmesi için sadece internetin mevcudiyeti tek şarttır.

Müşteri hizmetleri için Sistem Çağrı Merkezi tarafından sağlanan birçok özellik vardır, bunlardan en önemlileri çağrıları kaydetme ve şirket departmanları arasında doğrudan aktarma, müşterileri ararken karşılama sesli mesaj ekleme, meşgul olmama özelliği ve otomatik hizmetleri görüntülemek için müşterilerle sesli mesajlar aracılığıyla iletişim kurmak

Ve şirketiniz için daha birçok önemli özellik

IP telefonu olarak da adlandırılan İnternet Protokolü Üzerinden Ses (VoIP), İnternet gibi İnternet Protokolü (IP) ağları üzerinden sesli iletişim ve multimedya oturumlarının sağlanması için bir yöntem ve teknoloji grubudur. İnternet telefonu, geniş bantlı telefon ve geniş bantlı telefon hizmeti terimleri, kamuya açık anahtarlamalı telefon ağı (PSTN) yerine özellikle İnternet üzerinden iletişim hizmetlerinin (ses, faks, SMS, sesli mesajlaşma) sağlanmasına atıfta bulunur.

Mekrotik sizi her zaman müşterilerinizle buluşturur

voip_1400x500.jpg